« naspäť na Lakovacie Systémy

RM UNO HD CP PLUS

UNO HD CP PLUS je R-M® lakovací systém pre hladké farby. Pokiaľ ide o lakovanie hladkých farieb s použitím HD technológie ( high density = vysoká hustota ) je UNO HD CP PLUS tou najlepšou voľbou. Lakovacia rada UNO HD CP PLUS v plnej miere odráža filozofiu značky R-M®.

Na životnom prostredí nám záleží

Je to už viac ako 10 rokov, keď inovatívne výskumi spoločnosti R-M® výrazne prispeli k ochrane životného prostredia.
HD technológie používané v lakovacej rade UNO HD CP PLUS, zabezpečujú ich vysokú koncentráciu s prihliadnutím na požiadavky používateľov a zároveň spĺňajú prísne ekologické predpisy.

Produkty lakovacej rady UNO HD CP PLUS obsahujú minimálne o 30% menej VOC v porovnaní s konvenčnými opravárenskými materiálmi. Je to aj vďaka špeciálny vyvinutým prísadám SC08 a tužidlu H2500,H2550 . ( UNO HD CP PLUS obsahuje maximálne 420 g/l VOC )

Vysoká krycia a plnieca schopnosť

Lakovacia rada UNO HD CP PLUS sa vyznačuje vysokou krycou schopnosťou hľavne kvôli obsahu vysoko koncentrovaných pigmentov. Jedná sa o vysoko úsporný produkt, ktorý umožňuje vykonávať efektívne opravy.

Kompletný systém:

Lakovacia rada UNO HD CP PLUS obsahuje 29 tónovacích pigmentov, jedno tužidlo ( H2500,H2550) a tri riedilá ( rýchle, normálne, pomalé / R2100, R2200, R2300 ). Vďaka tomu lakovacia rada UNO HD CP PLUS spĺňa všetky požiadavky jej používateľov a umožňuje im vykonávyť všetky typy opráv s dokonalým výsledkom.

Partneri

IMPA Šamorín, s.r.o. Opel R-J.A. servis, s.r.o., Ružomberok IMPA Šamorín, s.r.o. Ďalší partneri »
frage | internetové aplikácie © 2014 Color Slovakia, s.r.o.