« naspäť na Lakovacie Systémy

RM UNO HD CP / PLUS

UNO HD CP je R-M® lakovací systém pre hladké farby. Pokiaľ ide o lakovanie hladkých farieb s použitím HD technológie ( high density = vysoká hustota ) je UNO HD CP tou najlepšou voľbou. Lakovacia rada UNO HD CP v plnej miere odráža filozofiu značky R-M®.

Na životnom prostredí nám záleží

Je to už viac ako 10 rokov, keď inovatívne výskumi spoločnosti R-M® výrazne prispeli k ochrane životného prostredia.
HD technológie používané v lakovacej rade UNO HD CP, zabezpečujú ich vysokú koncentráciu s prihliadnutím na požiadavky používateľov a zároveň spĺňajú prísne ekologické predpisy.

Produkty lakovacej rady UNO HD CP obsahujú minimálne o 30% menej VOC v porovnaní s konvenčnými opravárenskými materiálmi. Je to aj vďaka špeciálny vyvinutým prísadám SC07 a SC17 a tužidlu H420. ( UNO HD CP obsahuje maximálne 420 g/l VOC )

Vysoká krycia a plnieca schopnosť

Lakovacia rada UNO HD CP sa vyznačuje vysokou krycou schopnosťou hľavne kvôli obsahu vysoko koncentrovaných pigmentov. Jedná sa o vysoko úsporný produkt, ktorý umožňuje vykonávať efektívne opravy. Napr. na nalakovanie vozidla strednej veľkosti je potrebné len 1,5 litra striekacej zmesi.

Kompletný systém

Lakovacia rada UNO HD CP obsahuje 29 tónovacích pigmentov, jedno tužidlo ( H420 ) a tri riedilá ( rýchle, normálne, pomalé / SC820, SC850, SC880 ). Vďaka tomu lakovacia rada UNO HD CP spĺňa všetky požiadavky jej používateľov a umožňuje im vykonávyť všetky typy opráv s dokonalým výsledkom.

Partneri

IMPA Šamorín, s.r.o. Opel R-J.A. servis, s.r.o., Ružomberok IMPA Šamorín, s.r.o. Ďalší partneri »
frage | internetové aplikácie © 2014 Color Slovakia, s.r.o.