« naspäť na Lakovacie Systémy

RM ONYX HD

             Technický list           Mešacie komponenty

 

Lakovcia rada ONYX HD  - vodou riediteľné farby.

 

V spoločnosti R-M® pripisujeme ochrane životného prostredia vysokú prioritu. Neustalé sa snažíme vyvíjať a inovovať produkty, ktorých požitie bude jednoduchšie, no zároveň Vám umožní dosiahnuť čo najlepší výsledok v čo najkratšom možnom čase.

R-M inovácie - užívajte si vyšší výkon

Technológia HD ( high density - vysoká hustota ), ktorú využíva lakovacia rada ONYX HD CP je v R-M® využívaná od roku 1995. Nakoľko sa jedná o svetovo poprednú a osvedčenú technológiu, si jej procesy a pracovné postupy nevyžadovali žiadne zmeny. Lakovacie radu ONYX HD CP môžete použiť v štandardnej lakovacej kabíne spolu so štandardnými lakovacími pištolami.

R-M® Vám poskytuje riešenia, ktoré rešpektujú najnovší vývoj a najvyššie požiadavky v automobilových opravárenských technológiách.

80% menej VOC

Lakovacia rada ONYX HD CP Vám ponúka minimálne o 80% VOC menej ako konvenčné opravárenské materiály, čím spĺňa všetky prísne európske predpisy. ( ONYX HD CP obsahuje maximálne 150 g/l VOC )

Až o 90% menej odpadu

Lakovacia rada ONYX HD CP umožňuje jednoduché nakladanie s odpadmi, bez toho aby ste menili Vaše pracovné postupy. Čistenie striekacích pištolí je jednoduché pomocou prístroja Hydroclean, v ktorom oddelíte odpad od vody pomocou produktu Hydropure. Tento ľahko použiteľný systém Vám umožní znížiť množstvo odpadu až o 90%.

Rýchlejšie schnutie

Rýchlosť sušenia je dôležitá pre optimalizáciu pracovných postupov a ich vysokú efektivitu. R-M® ponúka pre lakovaciu radu ONYX HD CP sušenie pomocou strarostlivo regulovaného prúdenia vzduchu a turbulencie bez difúzie, k čomu využívate rovnaký stlačený vzduch ako pre lakovaciu pištoľ.

Dokonalé výsledné prevedenie

Lakovacia rada ONYX HD CP Vám ponúka najvyššiu kvalitu aj vďaka R-M® bezfarebným krycim lakom DIAMONTCLEAR CP, CRYSTALCLEAR CP alebo CHRONOLUX CP. Či už ste využili techniku lakovania na hranu alebo ste sa rozhodli pre techniku prístreku, R-M® Vám vždy zaručí dokonalý výsledok.

Lakovacia rada ONYX HD CP bezkonkurenčne kombinuje environmentálne prínosy vodného systému s jednoduchosťou jeho prípravy, s jednoduchosťou jeho použitia a jednoduchosťou a dĺžkou jeho skladovania. Jednotlivé komponenty lakovacej rady ONYX HD CP sú mrazuvzdorné a záručná doba poskytnutá výrobcom je 5 rokov.

 

 

Partneri

IMPA Šamorín, s.r.o. Opel R-J.A. servis, s.r.o., Ružomberok IMPA Šamorín, s.r.o. Ďalší partneri »
frage | internetové aplikácie © 2014 Color Slovakia, s.r.o.